• ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Deri Klasörler

Deri klasörler nerelerde niçin tercih edebilirsiniz?

Deri klasörler çok özel sunumlar için müşterilerimize öneriyoruz. Tek seferlik projelerde etkilenmeleri tetikleyen önemli tanıtım unsurudur. Nokta atışı satışaların sonuçlanmasında etkilidir. Biz profesyoneler olarak satışların etkisini araştırdık ve inceledik ki etkilemenin şıklık ve kalite ile doğru orantılı olduğunu gördük. En güzel ve eşsiz özellikleri olan deri klasörler size satışlarınızda harikalar yaratacak. Özel deri klasörleriniz ile yurt içi ve yurt dışı toplantılarda kullanacağınız not, post it, hesap makinesi ve özel boyutlu kağıt koyabilir kalemlik ekleyerek başarılı sunumlar gerçekleştireceksiniz.

Deri klasörin kurumunuza katacakları;

Kurumsal hizmetin tanıtımında suni ve gerçek deri klasörler ile kurumunuzun algısını büyütün. Amacımız potansiyel müşterilerinizi etkileyerek belleklerinde kalıcılığı sağlamaktır. Üretim birim fiyatı yüksek deri klasör müşterinizle bağınızı güçlendirecektir. Alokatalog.com olarak sizin hedefinize ve tercihlerinize özel müşteri algısı yüksek deri klasör üretimi yapıyoruz.

Müşterilerinize sunacağınız 10 farklı deri klasör numuneleri

Deri klasörle hedeflerinizin birinci tercihi olmaya çalışın

Kurumsal müşteriler kalıcı ve garantili sonuçları sevdiğini belirtmeliyiz. Gerçekler kadar zevkli ve tercihi pek özel müşterileriz tercih etmesi sizi kendisi gibi hissetmesinden kaynalıdır. Deri klasör ile kaliteniz ve özel olmanız size neden olmaktadır. Kaliteli ve güçlü tanıtım aracı deri klasörler her anını taşıyanlar içindir. Logonuzun baskılı hali ile üretilmiş deri klasörler kurumsal imajınızı hissettirecek. Müşterilerinizin raflarında işlevselliği sağlayan zekice düşünülmüş özel bir fikirdir.

Deri Klasör üretim aşamaları

Deri klasörler üretim aşamasından önce logo, simli logo baskısı ve tek renk serigrafi baskı şekinde üretim gerçekleştiririz. Amacımız logonuzu beğendiğiniz deri doku ve rengi ile özel deri klasör üretimi gerçekleştiriyoruz. Amacımız sizin ve kurumunuzun tercihlerini maksimum seviyete ön plana çıkarmak, deri klasörün şık ve zerafetini kullanıcıların albenisine sunarak kurumunuzun gücünü hakim kılmayı düşünüyoruz.
 1. Üretim aşaması öncesi teklif olarak deri ve suni deri ise fiyat geçeriz.
 2. Onaylanan siparişlerin yazılı olarak onay maili veya yazılı faks geçmenizi bekleriz.
 3. Ödeme havale veya eft şeklinde beklenir.
 4. Üretilen teslime hazır ürünleri karşı ödemeli kargoya verilir.
 5. Minumum üretim adedi 30 adet, 50adet, 150 adet, 1500 adet üretim yaparız.

Deri klasör basım aşamasından

Klasör basım makine parkurumuz?

Klasör matbaa baskı makinemiz 70x100 cm ebatlarında büyük boydur. Büyük boy baskı ebatlarımızın yanı sıra orta boy 50x70 cm ebatlı baskı makinemizde ise küçük ebatlı işler için tercih ediyoruz. Baskı onayını aldığımız işlerin kağıt siparişinden sonra basılır.

Klasör kağıt seçiminizi belirlemenizde yardımcı oluyoruz?

Matbaa klasör baskı öncesi kağıt seçimi yapıyoruz. Çok sayfalı klasörde ince gramajlı kağıt, az sayfalı klasörlerde ise; kalın gramajı kağıt öneriyoruz. Genelde kağıt cinsinde müşteri talepleri standart mat ve parlak kuşe tercih edilir.

Ancak

Özel fantazi kağıt seçiminde ekstra kağıt fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Klasör üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir.

Ancak kağıdın kalın olmasını talep edenlerin

 • a-Kabba marka mukavva (avrupa mukavva)
 • b-170 gr kuşe sıvama

Klasör Tasarım veya Kurumsal Klasör Tasarımlarımız ile kaliteli son teknoloji matbaa baskı makinalarımız ile sonuçlanan klasörler kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış klasör tasarım, rakiplerinizden önde algınılanmanızı sağlayacak, Uzun vadede sadık müşteri yaratacaktır…

iletişim ile ihtiyacınız olan klasör veya kurumsal tantım klasörünüz ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

Üretilen Klasör kargo ve teslimatı

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Klasör İmalat Atölyemiz

Klasör İmalattan Teslim Aşaması