iletişim bilgileri
 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Deri Klasörler

Deri klasörler nerelerde niçin tercih edebilirsiniz?

Deri klasörler çok özel sunumlar için müşterilerimize öneriyoruz. Tek seferlik projelerde etkilenmeleri tetikleyen önemli tanıtım unsurudur. Nokta atışı satışaların sonuçlanmasında etkilidir. Biz profesyoneler olarak satışların etkisini araştırdık ve inceledik ki etkilemenin şıklık ve kalite ile doğru orantılı olduğunu gördük. En güzel ve eşsiz özellikleri olan deri klasörler size satışlarınızda harikalar yaratacak. Özel deri klasörleriniz ile yurt içi ve yurt dışı toplantılarda kullanacağınız not, post it, hesap makinesi ve özel boyutlu kağıt koyabilir kalemlik ekleyerek başarılı sunumlar gerçekleştireceksiniz.

Deri klasörin kurumunuza katacakları;

Kurumsal hizmetin tanıtımında suni ve gerçek deri klasörler ile kurumunuzun algısını büyütün. Amacımız potansiyel müşterilerinizi etkileyerek belleklerinde kalıcılığı sağlamaktır. Üretim birim fiyatı yüksek deri klasör müşterinizle bağınızı güçlendirecektir. Alokatalog.com olarak sizin hedefinize ve tercihlerinize özel müşteri algısı yüksek deri klasör üretimi yapıyoruz.

Müşterilerinize sunacağınız 10 farklı deri klasör numuneleri

Deri klasörle hedeflerinizin birinci tercihi olun!

Kurumsal müşteriler kalıcı ve garantili sonuçları sevdiğini belirtmeliyiz. Gerçekler kadar zevkli ve eşşiz hediyeler unutulmaz. Deri klasör ile kaliteniz ve özel olmanız demektir. Kaliteli ve güçlü tanıtım aracı deri klasörler her anını taşıyanlar içindir. Logonuzun baskılı hali ile üretilmiş deri klasörler kurumsal imajınızı hissettirecek. Müşterilerinizin raflarında işlevselliği sağlayan zekice düşünülmüş bir fikir olacaktır.

Deri Klasör üretim aşamaları

Deri klasörler üretim aşamasından önce logo, simli logo baskısı ve tek renk serigrafi baskı şekinde üretim gerçekleştiririz. Amacımız logonuzu beğendiğiniz deri doku ve rengi ile özel deri klasör üretimi gerçekleştiriyoruz. Amacımız sizin ve kurumunuzun tercihlerini maksimum seviyete ön plana çıkarmak, deri klasörün şık ve zerafetini kullanıcıların albenisine sunarak kurumunuzun gücünü hakim kılmayı düşünüyoruz.
 1. Üretim aşaması öncesi teklif olarak deri ve suni deri ise fiyat geçeriz.
 2. Onaylanan siparişlerin yazılı olarak onay maili veya yazılı faks geçmenizi bekleriz.
 3. Ödeme havale veya eft şeklinde beklenir.
 4. Üretilen teslime hazır ürünleri karşı ödemeli kargoya verilir.
 5. Minumum üretim adedi 30 adet, 50adet, 150 adet, 1500 adet üretim yaparız.

Deri klasör basım aşamasından

Klasör basım makine parkurumuz?

Deri Klasör serigraf baskı makinemiz 50x70 cm ebatlarında büyük boydur. Baskı onayını aldığımız işlerin deri üretim siparişinden sonra basılır.

Klasör deri seçiminizi belirlemenizde yardımcı oluyoruz?

Deri klasör baskı öncesi deri seçimi yapıyoruz. Çok adetli deri klasörde ince deri malzeme, az adetli deri klasörlerde ise; kalın deri malzeme öneriyoruz. Genelde deri cinsinde müşteri talepleri standart ince ve kalın malzeme tercih edilir.

Ancak

Özel deri malzeme seçiminde ekstra deri klasör fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Klasör üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir. İletişim ile ihtiyacınız olan klasör veya kurumsal tantım klasörünüz ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

Üretilen Klasör kargo ve teslimatı

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Klasör İmalattan Teslim Aşaması

33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 26 Katalog Basımı 68 Broşür Basımı 69 Broşür Dizayn 43 Sunni Deri Klasörler 34 4 Mekanizmalı Klasör 35 A5 Özel Klasör Üretim 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 41 Oval Sırtlı Klasör 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı, Kendinden Yapışkanlı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional