• ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

KLASÖR İMALATI

Klasör imalatında bir alo ile ihtiyacınızın yanındayız?

Klasör imalat atölyemizde kıdemli uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Sıvanacak mukavva kalınlığı ve baskı kağıdıyla tasarımınızı işliyoruz. Minumum 100 adetten başlıyan üretimler 1000 ve 15.000 adetlik büyük üretimler gerçekleştiriyoruz. Alokatalog.com 1 mm ile 3 mm aralığında mukavvadan 2'li ve 4'lü halkalı İstanbul'dan yurtiçi ve yurtdışında imalatı yapıyoruz. Konusunda uzman profesyonel personelimiz ile sıvama, kuşe sıvama ve özel kağıt sıvama işlemi lle kırım ve paket teslim hizmet veriyoruz. Sizin için değerli olan zamanınızı en geç 10 iş gününde teslimi ile sonuçlanan kurumunuza özel klasör imalatı ile ihtiyacınız olan sunumlarınızda rakiplerinize fark atıyorsunuz.

Klasör üretimin yanı sıra mücevher kutusu, pırlata ve özel hediyelik eşya kutuları ile sizin için üretim yapıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermek.

 

Müşterilerinize sunacağınız 10 farklı klasör imalat numuneleri

 

Klasör imalat aşamalarından görünüm

Klasör imalat atölyemizde 2 uzman kıdemli ustamız ile sıvamanın yapıştırıcı emişinden, sıvanacak kağıdın doygunluğu ile pek önemli bir aşamada size hizmet sunuyoruz. Minumum 1000 adetten başlıyan üretimler 15.000 adetlik büyük projelere kadar uzanıyor. Amacımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına anlık tam ve yarı zamanlı olarak cevap vermeyi amaçlıyoruz. Klasör üretimin yanı sıra mücevher kutusu, pırlata ve özel hediyelik eşya kutuları ile sizin için üretim yapıyoruz.

Yurtiçin ve YurtDışına Zamanında Teslimat

Klasör Baskı ve Uygulama Aşaması

Kurumsal Tanıtım Klasör Üretiminde; Konusunda Uzman Ekibimiz

Klasör İmalat Ekibimiz

Kutu Klasör, Mukavva Ağırlıklı Üretim

Profesyonel Kutu ve Klasör İmalatı

Ürün Klasör İmalatında; Konusunda Uzman Ekibimiz

Klasör Baskı ve Uygulama Aşaması

Klasör basım aşamasından

Klasör basım makine parkurumuz?

Klasör matbaa baskı makinemiz 70x100 cm ebatlarında büyük boydur. Büyük boy baskı ebatlarımızın yanı sıra orta boy 50x70 cm ebatlı baskı makinemizde ise küçük ebatlı işler için tercih ediyoruz. Baskı onayını aldığımız işlerin kağıt siparişinden sonra basılır.

Klasör kağıt seçiminizi belirlemenizde yardımcı oluyoruz?

Matbaa klasör baskı öncesi kağıt seçimi yapıyoruz. Çok sayfalı klasörde ince gramajlı kağıt, az sayfalı klasörlerde ise; kalın gramajı kağıt öneriyoruz. Genelde kağıt cinsinde müşteri talepleri standart mat ve parlak kuşe tercih edilir.

Ancak

Özel fantazi kağıt seçiminde ekstra kağıt fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Klasör üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir.

Ancak kağıdın kalın olmasını talep edenlerin

 • a-Kabba marka mukavva (avrupa mukavva)
 • b-170 gr kuşe sıvama

Klasör Tasarım veya Kurumsal Klasör Tasarımlarımız ile kaliteli son teknoloji matbaa baskı makinalarımız ile sonuçlanan klasörler kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış klasör tasarım, rakiplerinizden önde algınılanmanızı sağlayacak, Uzun vadede sadık müşteri yaratacaktır…

iletişim ile ihtiyacınız olan klasör veya kurumsal tanıtım klasörünüz ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

Klasör içi sert sayfa delme aşaması

Üretilen Klasör kargo ve teslimatı

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Klasör İmalat Atölyemiz

Klasör İmalattan Teslim Aşaması

KLASÖR İMALATI Örnekler

Yükleniyor