iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

SERT KAPAK ÜRÜNLER

Klasör imalatında bir "alo" ile ihtiyacınızın yanındayız?

Klasör imalat atölyemizde kıdemli uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Baskı kağıdıyla mukavva kalınlığını sıvayarak onaylanan tasarımınız ile üretimi gerçekleştiririz. Minumum 100 adetten başlıyan üretimler 1000 ve 15.000 adetlik büyük üretimlere çıkabilmektedir. Alokatalog.com 1 mm ile 3 mm aralığında mukavvadan 2'li ve 4'lü halkalı mekanizmalar ile İstanbul'dan yurtiçi ve yurtdışına sevkiyat imkanımız mevcuttur. Konusunda uzman profesyonel personelimiz ile kuşe sıvama ve özel kağıt sıvama işlemlerin paketleri hazırlanır. Sizin için değerli olan zamanınızı en geç 10 iş gününde teslimi ile sonuçlanır. Kurumunuza özel klasör imalatı ile ihtiyacınız olan sunumlarınızda rakiplerinize avantaj sağlarsınız.

Klasör üretimin yanı sıra mücevher kutusu, pırlata ve özel hediyelik eşya kutuları ile sizin için üretim yapıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermek.

Müşterilerinize sunacağınız 10 farklı klasör imalatı

Klasör baskı fiyatları

Sert Kapaklı Klasör Tasarım Proje Başlat

iletişim formu

 

Klasör imalat aşamalarından görünüm

Klasör imalat atölyemizde uzman kıdemli ustalarımız ile sıvamanın yapıştırıcı şiddetinden, sıvanacak kağıdın doygunluğu ile pek önemli bir aşamada hizmet veriyoruz. Minumum 1000 adetten başlıyan üretimler 15.000 adetlik büyük projelere kadar uzanıyor. Amacımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına anlık tam ve yarı zamanlı olarak cevap vermeyi amaçlıyoruz. Klasör üretimin yanı sıra mücevher kutusu, pırlata ve özel hediyelik eşya kutuları ile sizin için üretim yapıyoruz.

Klasör basım aşamasından

Klasör basım makine parkurumuz?

Klasör matbaa baskı makinemiz 70x100 cm ebatlarında büyük boydur. Büyük boy baskı ebatlarımızın yanı sıra orta boy 50x70 cm ebatlı baskı makinemizde ise küçük ebatlı işler için tercih ediyoruz. Baskı onayını aldığımız işlerin kağıt siparişinden sonra basılır.

Klasör kağıt seçiminizi belirlemenizde yardımcı oluyoruz?

Matbaa klasör baskı öncesi kağıt seçimi yapıyoruz. Çok sayfalı klasörde ince gramajlı kağıt, az sayfalı klasörlerde ise; kalın gramajı kağıt öneriyoruz. Genelde kağıt cinsinde müşteri talepleri standart mat ve parlak kuşe tercih edilir.

Ancak

Özel fantazi kağıt seçiminde ekstra kağıt fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Klasör üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir.

Ancak kağıdın kalın olmasını talep edenlerin

 • A-Kabba marka mukavva (avrupa mukavva)
 • B-170 gr kuşe sıvama

Klasör Tasarım veya Kurumsal Klasör Tasarımlarımız ile kaliteli son teknoloji matbaa baskı makinalarımız ile sonuçlanan klasörler kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış klasör tasarım, rakiplerinizden önde algınılanmanızı sağlayacak, Uzun vadede sadık müşteri yaratacaktır…

iletişim ile ihtiyacınız olan klasör veya kurumsal tanıtım klasörünüz ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

Klasör içi sert sayfa delme aşaması

Üretilen Klasör kargo ve teslimatı

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Klasör İmalattan Teslim Aşaması

SERT KAPAK ÜRÜNLER Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 43 Sunni Deri Klasörler 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional