iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Klasör Tasarım

En güzel klasör tasarımı sizin olacak!

Ürünleriniz için uzun süre çalıştınız benzeri olmayan sonuç çıkardınız. Satış ağında beklenen ilgiyi bulması an meselesi fakat klasörünüz yok. Etkili reklam stratejisinin temeli müşteri tabanlı düşünmek. Ürün özellik ve avantajlarına özel tasarım klasörü ile tanıtım yapmanız gerekir.

Yurt içinde ve yurt dışında satış ağınıza numune çeşitlerinizi klasör ile gönderin, kesinlikle gerçek numunler fotoğraflardan daha etkilidir. Ürün numunelerini potansiyel müşterilerin incelemesi karar öncesi önemli. Fuar, organizasyon vb tanıtım alanlarda müşterileriniz ürün numuneleri görerek tanıtım yapacaksınız. Örnek olarak Mermer Katalog Örneği, Numune Kumaş Örneği, Kıymekli eşyalar katalogları düşünün.

Klasör Tasarımında gerekli detaylar

Klasör hazırlamak ve doğru tasarım ile sonuçlandırmak üretim kadar önemlidir. www.alokatalog.com size özel klasör tasarım alternatiflerini ve onaylanan grafiği baskı ile sonuçlandırır, ürünlerinizi ve sektördeki rakiplerinizi inceler size özel tasarım alternatifleri ile onayınız ile sonuçlandırır.

Sert kapak tasarım proje başlat

Baskılı klasör fiyatlar

 

Özel Klasör Tasarım örnekleri


Özel Emboslu kapak örneği
Sert Kapaklı Katalog
Mıklatıs ile kapamalı sert kapaklı katalog

Kutu Korumalı Sert Kapaklı Katalog

Özel Kesimli Spiralli Katalog
Özel Uygulamalı Kapaklı Katalog
Laklı Sert Kapaklı Katalog
Kapaklı Katalog Zarf Sert Kapaklı Katalog Özel Tasarımlı Sert Kapaklı Katalog

Klasör İmalathaneden Çalışmalar

Konusunda Uzman Profeseyonel Kadromuz ile Klasör, Kutu vb imalat üretimi konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Klasör proje başlatın

Klasör Tasarım ihtiyacı için bizim ile iletişime geçin

Klasör Aksesuarları

Klasor Aksesuarlari

Klasör Bıçak ve Sıvama Çizim Klasör Kapak Tasarım
Klasör tasarımı, Tanıtım klasör tasarımı, Klasör tasarım aşamaları, Ürün klasör tasarımı, Topkapı klasör dizayn, Klasör tasarım örnekleri, Klasör çalışmaları, Klasör dizayn, Özel klasör imalatı, katalog klasörü, Sıvama klasör, katalog tasarım, baskılı klasör dosya fiyatları, ankara, istanbul klasör imalatçıları, Katalog tasarım istanbul

Klasör Tasarım Örnekler

Yükleniyor
ANASAYFA HAKKIMIZDA Firma Profili Neden AloKatalog Satış Sözleşmesi Matbaa İLETİŞİM Ödeme ve Hesap Kredi Kartı İle Ödeme İletişim Formu PROJELERÜYE GİRİŞİ

Valid XHTML 1.0 Transitional