iletişim bilgileri
 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Klasör Tasarım

En güzel klasör tasarımı sizin olacak?

Üretim ve satış yapıyorsanız ürün numunelerini müşterinizle paylaşmalısınız ama nasıl? Yurt içinde ve yurt dışında satış ağınıza numune çeşitlerinizi klasör ile gönderin, kesinlikle gerçek numunler fotoğraflardan daha etkilidir. Fuar, organizasyon vb alanlarda müşterileriniz ürün numuneleri görerek sağlıklı satış sağlıyacaksınız.Örnek olarak Merme Katalog Örneği, Numune Kumaş Örneği, Kıymekli eşyalar vb. gibi örnek verebiliriz.

Klasör Baskı Fiyatları Tarafımızdan Üretilen Ürün Klasör Örnekleri, baskılı klasör fiyatları,

özel klasör imalatı, katalog klasörü, sıvama klasör, katalog tasarım, baskılı klasör dosya fiyatları, ankara klasör imalatçıları, katalog tasarım istanbul

Ürünleriniz için uzun süre çalıştınız benzeri olmayan sonuç çıkardınız. Satış ağında beklenen ilgiyi bulması an meselesi fakat klasörünüz yok, veya ayrıcalığın tanıtımında da ürün kadar etkisiniz ıskalamamalısınız! Etkili reklam stratejisinin temel ayağından biridir müşteri tabanlı düşünmek. Ürün özellik ve avantajlarına özel tasarım klasörü ile ürününüze ilgi artacaktır.

Klasör Tasarımında gerekli detaylar;

Klasör hazırlamak ve doğru tasarım ile sonuçlandırmak üretim kadar önemlidir. www.alokatalog.com size özel klasör tasarım alternatiflerini ve onaylanan grafik çalışmayı baskı ile sonuçlandırır, ürünlerinizi ve sektördeki rakiplerinizi inceler size özel tasarım alternatifleri ile onayınız ile sonuçlandırır.

www.alokatlaog.com Size özel klasör tasarım alternatiflerini ve onaylanan grafik çalışmayı baskı ile sonuçlandırır, ürünlerinizi ve sektördeki rakiplerinizi inceler size özel tasarım alternatifleri ile onayınızı alarak sonuçlandırır.

 

Özel Klasör Tasarım ve Klasör Kapak Tasarımları


Özel Emboslu kapak örneği
Sert Kapaklı Katalog
Mıklatıs ile kapamalı sert kapaklı katalog

Kutu Korumalı Sert Kapaklı Katalog

Özel Kesimli Spiralli Katalog

Laklı Sert Kapaklı Katalog

Klasör Tasarım ihtiyacı için bizim ile iletişime geçin veya proje başlatın

Klasör İmalathaneden Çalışmalar

Konusunda Uzman Profeseyonel Kadromuz ile Klasör, Kutu vb imalat üretimi konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Klasör Aksesuarları

Klasor Aksesuarlari 

Klasör Bıçak ve Sıvama Çizim Klasör Kapak Tasarım

Klasör Tasarım Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 26 Katalog Basımı 68 Broşür Basımı 69 Broşür Dizayn 43 Sunni Deri Klasörler 34 4 Mekanizmalı Klasör 35 A5 Özel Klasör Üretim 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 41 Oval Sırtlı Klasör 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı, Kendinden Yapışkanlı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional