• ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Klasör Tasarım

  En güzel klasör tasarımı sizin olacak?

  Üretim veya satış yapıyorsanız ürünlerinizin numunelerini müşterilerinizle paylaşmanız önemli bir ayrıntıdır. Fuar, organizasyon vb alanlarda numuneleri örneğini görerek sağlıklı bir satış gerçekleştireceksiniz. Yurt içinde ve yurt dışında satış ağınıza numune çeşitlerinizi klasör ile gönderin, kesinlikle gerçek numunler fotoğraflardan daha etkilidir.

  Ürün ve hizmetleriniz için uzun süre çalıştınız benzeri olmayan sonuç çıkardınız. Satış ağında beklenen ilgiyi bulması an meselesi fakat klasörünüz yok! Doğru bir reklam stratejisinin temel ayaklarından biridir müşteri tabanlı düşünmek. Ürün özellik ve avantajlarına özel tasarım klasörü ile ürününüze ilgi artacaktır.

  Klasör Tasarımında gerekli detaylar;

  Klasör hazırlamak ve doğru tasarım ile sonuçlandırmak üretim kadar önemlidir. www.alokatalog.com size özel klasör tasarım alternatiflerini ve onaylanan grafik çalışmayı baskı ile sonuçlandırır, ürünlerinizi ve sektördeki rakiplerinizi inceler size özel tasarım alternatifleri ile onayınız ile sonuçlandırır.

  www.alokatlaog.com Size özel klasör tasarım alternatiflerini ve onaylanan grafik çalışmayı baskı ile sonuçlandırır, ürünlerinizi ve sektördeki rakiplerinizi inceler size özel tasarım alternatifleri ile onayınızı alarak sonuçlandırır.

   

  Özel Klasör Tasarım ve Klasör Kapak Tasarımları

   
  Özel Emboslu kapak örneği
   Sert Kapaklı Katalog
  Mıklatıs ile kapamalı sert kapaklı katalog
   
  Kutu Korumalı Sert Kapaklı Katalog
   
  Özel Kesimli Spiralli Katalog
     
  Laklı Sert Kapaklı Katalog
       
       

  Klasör İmalathaneden Çalışmalar

  Konusunda Uzman Profeseyonel Kadromuz ile Klasör, Kutu vb imalat üretimi konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermekteyiz.

  Klasör Aksesuarları

  Klasor Aksesuarlari 

  Klasör Bıçak ve Sıvama Çizim Klasör Kapak Tasarım

   

  Klasör Tasarım Örnekler

  Yükleniyor