iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Klasör Tasarım

En güzel klasör tasarımı sizin olacak

Ürünleriniz için uzun süre çalıştınız benzeri olmayan sonuç çıkardınız. Satış ağında beklenen ilgiyi bulması an meselesi fakat klasörünüz yok, -1 demektir. Etkili reklam stratejisinin temeli müşteri tabanlı düşünmek. Ürün özellik ve avantajlarına özel tasarım klasörü ile tanıtım yapmanız gerekir.

Yurt içinde ve yurt dışında satış ağınıza numune çeşitlerinizi klasör ile gönderin, kesinlikle gerçek numunler fotoğraflardan daha etkilidir. Ürün numunelerini potansiyel müşterilerin incelemesi karar öncesi önemli. Fuar, organizasyon vb tanıtım alanlarda müşterileriniz ürün numuneleri görerek tanıtım yapacaksınız. Örnek olarak Mermer Katalog Örneği, Numune Kumaş Örneği, Kıymekli eşyalar katalogları düşünün.

Klasör Tasarımında gerekli detaylar

Klasör hazırlamak ve doğru tasarım ile sonuçlandırmak üretim kadar önemlidir. www.alokatalog.com size özel klasör tasarım alternatiflerini ve onaylanan grafiği baskı ile sonuçlandırır, ürünlerinizi ve sektördeki rakiplerinizi inceler size özel tasarım alternatifleri ile onayınız ile sonuçlandırır.

Sert kapak tasarım proje başlat

Baskılı klasör fiyatlar

 

Özel Klasör Tasarım örnekleri


Özel Emboslu kapak örneği
Sert Kapaklı Katalog
Mıklatıs ile kapamalı sert kapaklı katalog

Kutu Korumalı Sert Kapaklı Katalog

Özel Kesimli Spiralli Katalog

Laklı Sert Kapaklı Katalog

Klasör İmalathaneden Çalışmalar

Konusunda Uzman Profeseyonel Kadromuz ile Klasör, Kutu vb imalat üretimi konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Klasör proje başlatın

Klasör Tasarım ihtiyacı için bizim ile iletişime geçin

Klasör Aksesuarları

Klasor Aksesuarlari 

Klasör Bıçak ve Sıvama Çizim Klasör Kapak Tasarım
Klasör tasarımı, Tanıtım klasör tasarımı, Klasör tasarım aşamaları, Ürün klasör tasarımı, Topkapı klasör dizayn, Klasör tasarım örnekleri, Klasör çalışmaları, Klasör dizayn, Özel klasör imalatı, katalog klasörü, sıvama klasör, katalog tasarım, baskılı klasör dosya fiyatları, ankara klasör imalatçıları, Katalog tasarım istanbul

Klasör Tasarım Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 43 Sunni Deri Klasörler 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional