iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

CEPLİ DOSYA

Müşterilerinizle hizmet veya ürünlerinizin sunmalısınız ama nasıl?
Kartvizit ve teklifinizle tek seferde keyfli bir sunum yapın.

Toplantı sonunda ürün katalogunuzu ve kartvizitinizi bırakmalısınız. Antetli teklife ekleyin kartvizitinizi. Hatta teklifinizi cepli dosya ile vermeniz kurumsallığınıza katkı sağlar.

Eğer ürün numune eklemek isterseniz ürün klasör üretimi ile ürün numunelerinizi antetli kağıt ile teklif, katalog, kartvizitiniz ile sunmanız 10 numara 5 yıldız. Gönül rahatlığı ile kurumsal imajınız sunum dosyanızı müşterinize hissettireceksiniz.

Cepli dosya üretimi için iletişime geçmeniz yeterlidir, bütçeniz yeterli ise klasör üretim fiyatlarlarına bir göz atın...

İstediğiniz cepli dosyaiçin tasarım ve baskı konusunda bizimle iletişime geçin
Kesinlikle çift cepli ve tek cepli sunum dosyası üretiriz.

Cebli dosya fiyatları için

Cebli dosya tasarım için proje başlatın

Kırımlı A4 broşür Proje başlat

Size İlham Verecek Cepli Dosyalar

Cepli Dosya Tek Cepli CEpli Dosya Cepli dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya

Özel Cepli Dosya Bıçakları

Bilinmesi Gerekenler

Cepli dosya tasarımıyla sizi ve kurum evraklarını taşımalıdır ve içerisinde gelecek malzemelerin kalınlığı dosyanın sırt genişliğinin yani körüklü olmasını cepli dosyayı işlevsel kılacak. Sırt kalınlığı tercih edilmesi maliyetin artırması doğru oranda işlevselliğin artmasına neden olacak.

 • Kaliteli ve pahalı cepli dosya örnekleri
 1. Üretim aşaması öncesi teklif olarak fiyat geçeriz.
 2. Onaylanan siparişlerin yazılı olarak onay maili veya yazılı faks geçmenizi bekleriz.
 3. Ödeme havale veya eft şeklinde bekleriz.
 4. Üretilen teslime hazır ürünleri karşı ödemeli kargoya verilir.
 5. Minumum üretim adedi 30 adet, 50 adet, 150 adet, 1500 adet üretim yaparız.

Cepli Dosya Kağıt Seçimi

Standart olarak mat kuşe ve parlak kuşe kullanıyoruz, fakat kağıt maliyet farkını kabul eden müşterilerimize amerikan ve japon bristol kullanımı öneriyoruz. Ayrıcalık yaratmak ve özel fantezi kağıt kullanmak isterseniz ürün seri kodunu bildirirseniz stokları kontrol ederiz.

Ancak

Özel fantazi kağıt seçiminde ekstra kağıt fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Cepli dosya üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir.

Ancak kağıdın kalın olmasını talep edenlerin

 • a- Amerikan veya Japon bristol sert olduğundan
 • b-300gr veya 250 gr kuşe sıvama

Sırt Kalınlığı Nasıl Olmalı?

Pilyaj bıçağa eklenen 2 adet çizgi sayesinde bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Cepli dosyanın boyutu 23x31cm standart ölçüdür. İçerisinde gelecek olan ölçü A4 kağıdın rahatlıkla girmelidir. Çoklu kağıt geldiğinde şişkinlik yapmaması için körük yani sırt kalınlığını dikkate almalısınız. Körük nedir? Biz müşterilerin tercihlerini bağlı olarak standart veya özel sırt kalınlığı demektir. Cepli dosyalarda Bir santim sırt kalınlığı, yarım santim sırt kalınlığı önereriz.

Fakat özel boyutlarda cepli dosya üretimde yapılmaktadır. Hatta kaliteli ve güçlü bir üretimin için klasör üretimi tercih edebilirsiniz. Klasör üretim maliyeti cepli dosya üretim maliyetine göre hem pahalı hem üretim süresi daha uzundur. Kaliteyi tercih edenler için klasör üretimini tavsiye ederiz. Klasörün içerisinde gelecek olan malzemenin ikili mekanizma veya dörtlü mekanizma kullanıyoruz. Kalsör sırt kalınlığı 2 santimden 4cm ve 8cm kadar değişmektedir. Sıkıştırma aparatı 1,8 kuruştan 3,5 kadar fiyat değişmektedir Detaylı bilgi için klasör baskı ve klasör tasarımı sayfasını inceleyin.

Üretimde 4 renkli 50x70cm baskı makinesi ile baskı gerçekleştiriyoruz. Baskılar tek renkte yapılır baskı maliyet değişir,

Üretilen Klasör kargo ve teslimatı

Cepli dosya imalatı ve baskısı alomatba.com olarak hizmet verdiğimiz 2 Matbaacılar Sitesi Topkapı İstanbul adresimizde karşı ödemeli kargoya verilir. Üretimi gerçekleştirilen malzemeyi 7/24 saat anlaşmalı kargolar teslim ediyoruz. iletişim ile ihtiyacınız olan cepli dosya veya kurumsal tantım cepli dosya ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

CEPLİ DOSYA Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 43 Sunni Deri Klasörler 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional