İNTERAKTİF

Tasarım ve dizayn çalışması nedir ve nasıl yapılır?

Hizmet yelpazemize interaktif hizmetlerde web programlamave web yazılım hizmetlerini ekliyen ekibimiz alokatalog.com ile ihtiyacınız olan tasarım ve yazılım hizmetlerimiz mevcuttur. Tasarım bildiğiniz gibi bir kurgudur. kurgunun kaliteli ve başarılı bir sonuç elde etmesi başarılı olması kadar ekonomisi ile alakalıdır.

E-Katalog, İnteraktif CD, Video Animasyon, Kısa Reklam Filmi İsterseniz e-katalog, interaktif cd, video animasyon, kısa reklam filmleri ile varlığınızı göstermenin eğlenceli yolculuğunda etkileyici ve teknolojik çözümler ile hayalleri zorlamaya devam ediyoruz.

Banner

Çeşitli formatlarda amacına yönelik hazırladığımız ilgi çekici bannerler ile farkedilmenin ve bilinmenin keyfini yaşayın.

Bilgisayar Yazılım Geliştirme

Tüm sunucular ( serverlar) üzerinde işlem yapılan yazılımların tümünü web yazılım başlığı altında toplayabiliriz. Bu yazılımların arasına PHP yazılımları, Java yazılımları gibi yazılımlar girmektedir. Bu yazılımlar tamamen web teknolojilerini kullanarak kurumların ve bireylerin web sitesi ihtiyaçlarına çözümler üretirler. Kendini web yazılım alanında sürekli olarak geliştiren Farkında Grup PHP, Javascript, Ajax, Css, xhtml gibi yazılım programlarını kullanarak kurumlara işlevsel web siteleri tasarlamaktadır. Sektörünün öncü yazılım firmalarından olan Farkında Grup kurumların, kurumsal kimliğini web ortamına birebir yansıtacak deneyimli web yazılım ekibine sahiptir. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz iş programları, finansal işlemler, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri gibi kurumların varoluşlarında büyük önem taşıyan bölümler, web yazılım teknolojilerikullanılarak web ortamına aktarılmakta ve iş akışlarını hızlandıran, verimliliği yükselten web yazılım projelerineimza atılmaktadır.

Web Yazılım ve Programlama

İhtiyacınız olan tasarım ve yazılım hizmetlerimiz mevcuttur.Tasarım bildiğiniz gibi bir kurgudur. kurgunun şekil ve renk bütünlüğü ile sunulması hedeflenmektedir.

Seo Hizmetleri

Katalog ve seo alakasız gibi düşünebilirsiniz. detaylı ve tatmin edici bilginin e-katalog ile mümkün olduğunda web sayfalarınızda ilgili kategorilerde aranan ilklerden olmanın e-katalog ile sağlarız.

HABERLER