• ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Cd Kabı

Cd ve Dvd kaplar ile ayrıcalıklısınız;

Cd ve dvd kabınız ile anında tasarım ve baskı hizmetimiz ile 7/24 saat hizmet veriyoruz. Cd ve dvd kabı özel ve standart olarak planlıyoruz. Standart üretimlerde cd'leriniz için 12x12cm ebatında standart bıçak izlerine bağlı kurumunuzun logosu ve adres, iletişim bilgilerin yer aldığı tasarım çalışmasını sunar, onaylanan tasarım çalışması baskıya girer.

Standart üretilecek cd ve dvd kapları için fiyat listemiz;

Üretim aşaması 50 adetten başlar sınırsız adet için üretim yaparız. Standart fiyatların yanı sıra özel baskı yani gümüş yaldız, gümüş varak veya altın yaldız, altın varak şeklinde ayrıcalıklı baskı istemeniz ekstra fiyat anlamına gelir. Ekstra baskı fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Veya form aracalığı ile iletişim bilgilerinizin yanı sıra açıklama bölümüne talep ettiğiniz ekstra baskı bilgisini, varsa fotoğrafını ekleyerek bize ulaşın. Bu aşamadan sonra detaylı fiyat teklifi geçebiliriz.

Özel cd ve dvd bıçak izi nedir?

Özel üretilmesini talep ettiğiniz cd ve dvd kabı veya kutusunun örneğini mail ile atın. Veya kutunun bıçak izini göndermeniz yeterli olacak. Bıçak izi üretim aşamasında maketi yapılmasını düşüdüğünüz projenin taslağıdır. Dvd veya cd kutusunun kağıt tabakadan çıkacağını ve bunun ancak özel kesim ile mümkün olduğunu belirtelim. Projenin üretim aşamasında taslağın çizimi varsa ulaştırın veya dvd, cd örneği elinizde ise; genişlik x yükseklik x derinlik (et kanlınlığı) bilgisini ve fotoğrafını atmanız yeterlidir. Kağıt, bıçak, kesim aşaması net olan işlerin fiyatını çıkartırız. Aksi durumda size fiyat veremeyiz. Fiyat vermek için elinizdeki numuneyi görmemiz gerekiyor kargo ile ulaştırın, veya adresimize gelin, adresinize gelmemizi isterseniz (gelme gitme masrafı istanbul içi 50tl) almak zorundayız. Çünkü fiyat değerlendirmeniz onaylamanız olmadığını biliyoruz. Lütfen pamuk eller cebe diyoruz. Somut sonuçların keyfi bir başka ;)

Özel cd ve dvd üretimi?

Üretim aşaması 50 adetten başlar sınırsız adet üretiriz, özel cd ve dvd baskı üretim aşamasında siparişlerin onaylanması zorunludur. Projelerin baskıda renk açıklık kapalılık onaylanan numune dikkate alırak sonuçlanır. Onaylanan numune can simidimizdir. Can simidimiz herşeyimizdir. Biz deliyiz. Ancak kendimizi bilen delileriz. Keyfli işlerin üretim aşamalarını sizide dahil ederek kontrollü ve sorgulayarak takip ederiz, kesinlikle yanlış baskı, hatalı üretim ve maketi onaylanmamış işlerin basıma geçilmesi imkansızdır. Bizler sizler için varız. Kazancımız sizin kazancınızla doğru orantılıdır. Herşey siz müşterilerimizin gülümsemesini hedefimeze koyduk.

Özel üretilecek cd ve dvd kapları için fiyat listemiz;