• ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Ambalaj Tasarım

  Ambalajlarımız  Ödüllü Grafik Tasarımcılar Tarafından % 100 Müşteri Memnuniyeti Garantisiyle Yapılmaktadır.

  Ambalaj  Tasarım Aşamaları Nelerdir? Ambalaj Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler  Nelerdir? Ambalaj Tasarım Fiyatları Nedir? Başarılı Ambalaj Tasarım Örnekleri  Nasıl Olmalıdır?

  Ambalaj Tasarım Aşamaları

  Ambalaj tasarımında öncelikle ürün, tasarımcı tarafından iyi bir şekilde tanınmalıdır.

  Ambalaj tasarımı yapılırken, ambalaj üzerinde ürünle ilgili tüm bilgiler;  üzerinde yazılı olan ağırlık, fiyat, üretim tarihi, son kullanım tarihi, ürünün içeriği, üretici firmanın adı, kullanım açıklaması, TSE’li olup olmadığı gibi tüm bilgiler bulunmalıdır.

  Üzerinde kurumun ya da ürünün logosu veya amblemi, iletişim bilgileri bulunmalıdır.

  Ambalaj tasarımı yapılırken içinde taşıdığı ürüne ait olan özelliklerin yansıtılmasına özen gösterilmelidir.

  Ambalajın rengi, seçilen yazı ve biçimler uyumlu olursa; görsel etkisi kuvvetli olur ve tüketici belleğinde iyi bir imaj yaratılmasını sağlar.

  Ambalajda renk seçimi, alıcının düşünceleri ve duygularını etkilemesi, onu satın almaya yönlendirmesi açısından önemli bir konudur. Bu sebeple ürüne uygun renkler tercih edilmeli ve dikkat çekici olmalıdır.

  Ambalajın yan ve üst yüzeyleri de ürünün tanıtımı aşısından önemlidir. Bu nedenle tasarım aşamasında ambalajın yan ve üst yüzeyleri de ürünü tanıtabilir nitelikte hazırlanmalıdır.

  Ambalaj Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Ürünle ilgili tüm bilgileri üzerinde taşımalıdır.

  Renk seçimi ürüne ya da kurumu yansıtabilme özelliğini taşımalıdır.

  Ambalaj, ürünün tüketiciye sunulduğu zaman bulunduğu her yerde ve her konumda çekici olma ve anlaşılma özelliğini taşımalıdır.

  Ambalaj üzerinde kullanılan görseller yüksek kalitede ve anlaşılır olmalıdır.

  Ambalaj Tasarım Fiyatları

  Tasarım sürecinin uzunluğu  (harcanan zaman),  tasarım sürecinde verilen emek ve kullanılan renk sayısı ve ambalajın boyutları baskı maliyetlerinin belirlenmesinde oldukça önemli etkenlerdir. Ve tüm bu etkenlere göre fiyatlar da değişiklik gösterir

  Ambalaj Dizayn
  Ambalaj Örnekler ve Çeşitleri Ambalaj Tasarım ve Ambalaj Baskı Örnekleri
  Ambalaj Tasarım ve Ambalaj Örnekleri Ambalaj Örnekler ve Çeşitleri

  Ambalaj Tasarım Örnekler

  Yükleniyor