iletişim bilgileri
 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Acil Katalog

Müşterilerimizin acil katalog ihtiyacına cevap veriyoruz. Anlık ve sezonluk kataloğunuzu, kısa sürede alokatalog.com dan elde edin. Amacımız müşterilerinize toplantılarda yeni katalogunuzla gitmeniz. Toplantı sonunda faaliyetinize ve ürünlere özel katalog bırakmanız faydalı dönüş sağlıyacaktır. Sizden bir hatıra bırakmak, hakkınızda hizmet ve ürün detaylarını tanıtmak faydalı olacaktır.

Yeni ürünlerinizi eski katalogunuza eklemelisiniz fakat zamanınız kısıtlı, veya mevcut kataloğunuza yeni ürünleri ile sunmalısınız.

Yapmanız gerek tek şey bir alo ile ihtiyacınıza cevap bulun.

Alokatalog.com standart katalogunuzu acil  düzenleyerek yeniden basıyoruz.

 

Acil katalog fiyatları

4 Sayfa Katalog

Seri
A001
4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
175
250 Adet Baskı :
485
10 Kg
500 Adet Baskı :
850
23 Kg
 
4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
350
Sayfa Tasarım Birim Fiyatı :
43
250 Adet Baskı :
1000
22 Kg
500 Adet Baskı :
1750
44 Kg
 
4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
525
Sayfa Tasarım Birim Fiyatı :
43
250 Adet Baskı :
1500
30 Kg
500 Adet Baskı :
2750
60 Kg
 

Hızlı acil katalog ile arzu ettiğiniz tasarıma ulaşın.

Yeni ürünleriniz ile kurguladığınız özel çekim düşünceniz akıllıca bir fikir. Yarım günde acil katalog çekimi yaparak katalogda kullanılacak ürün ekimini bitiriyoruz.

3 ile 6 aya kadar değişikliğin olmayacağı katalog dizaynını bitirerek, onayladığınız sonucu kaliteli katalog baskımız ile garantili acil katalog üretmek amacındayız.

Acil katalog’da önerilerimiz;

Çok sayfalı kataloglar işin çıkış ve üretim aşaması olarak zamanla doğru orantılıdır. Önerimiz çok sayfalı kataloglarınızı, daha az sayfada sadeleştirerek acil bastırabilirsiniz. Amacımız tanıtımınızı daha az maliyet ile çok noktaya ulaşması sağlamak.

Acil katalog baskılarınız çok daha kaliteli;

Katalog basımı, müşteri numune onayı, katalogların kalıp çıktısı, kağıt seçimi, baskı aşaması, kapak selefon uygulama, mücellit, paketleme, teslim aşaması minumum 2-4 iş günü sürede gerçekleştiriyoruz. Amacımız bu standart uygulamalar daha az sürede 20-50 adet dijital baskı ile kısaltıyoruz. Dijital baskılarda acil katalog, acil kartvizit, diğer acil baskılı malzemeler için olmassa olmazımızdır.
2 günlük sürelerde üretim adedi 50 adedin üzerindeki baskılar için birim fiyatı düşürerek matba katalog basmamız daha uygun bir seçim olacaktır.
Alokatalog.com sizin için düşük maliyet politikasından asla vazgeçmez. Acil daha acil katalog üretiminde kaliteden taviz vermeden doğru sonuçlandırır.

Acil katalog tasarım aşamaları

Acil katalog tasarım başlatın

 • Öncelikle proje başlat butonuna tıklamalısınız.
 • Ardından üye olun, veya üye iseniz proje detayları hakkında irili ufaklı, kırık cümle hatta profesyonel olarak kendinizden kısaca bahsedin. Sizi ve amacınızı kelimelerinizi okuyarak %90 anlarız.
 • Proje paketi satın almanız sizi rahat algılamamıza neden olan temel unsurdur.
 • Kurumsal kimlik örn: Logo ve resim dosyalarınız mail gönderin
 • Proje başlat butona tıklayıp, rakipleriniz, sektör, ihtiyaçlarınız, amacınızı belirten formu doldurun lütfen
 • 10 gb kadar bu siteye : info (at) alokatalog.com’a daha yüksek ise; we transfer . com yükleyin

Üye olun

 • Proje başlatmak için sisteme üye olmalısınız
 • Ardından “proje başlat” butona tıklayıp “proje detayları” hakkında bilgi verin.

Acil Katalog Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 26 Katalog Basımı 68 Broşür Basımı 69 Broşür Dizayn 43 Sunni Deri Klasörler 34 4 Mekanizmalı Klasör 35 A5 Özel Klasör Üretim 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 41 Oval Sırtlı Klasör 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı, Kendinden Yapışkanlı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional