iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Acil Katalog

Yeni ürünlerinizi eski katalogunuza eklemelisiniz fakat zamanınız kısıtlı, veya mevcut kataloğunuza yeni ürünleri ile sunmalısınız. Müşterilerinize toplantılarda düzenlenmiş katalogunuzla gitmeniz gerekli fakat katalog yok ve yeterli değil. PDF dosyanızdan dijital çıktı alınıarak 10-100 adet ekonomik maliyetle acil katalog kargolarız.

Toplantı sonunda faaliyetinize ve ürünlere özel katalog bırakmanız faydalı dönüş sağlıyacaktır. Sizden bir hatıra bırakmak, hakkınızda hizmet ve ürün detaylarını tanıtmak faydalı olacaktır. Anlık ve sezonluk kataloğunuzu, kısa sürede alokatalog.com dan elde edin.

Alokatalog.com standart katalogunuzu acil düzenleyerek yeniden basıyoruz.

 

Acil katalog fiyatları

4 Sayfa Katalog

Seri
A01
4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
295
50 Adet Baskı+kırım :
240
10 Kg
100 Adet Baskı+kırım :
340
23 Kg
 
4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
550
50 Adet Baskı :
450
22 Kg
100 Adet Baskı :
825
44 Kg
 
4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
800
50 Adet Baskı :
650
30 Kg
100 Adet Baskı :
1450
60 Kg
 

Yapmanız gerek tek şey bir alo ile ihtiyacınıza cevap bulun.

Acil katalog’da önemli teknik bilgiler;

Çok sayfalı kataloglar işin çıkış ve üretim aşaması olarak zamanla doğru orantılıdır. Önerimiz çok sayfalı kataloglarınızı, daha az sayfada sadeleştirerek acil bastırın. Amacımız tanıtımınızı daha az maliyet ile çok noktaya ulaşım sağlamak.

Acil katalog baskılarınız çok daha kaliteli;

Katalog basımı, müşteri numune onayı, katalogların kalıp çıktısı, kağıt seçimi, baskı aşaması, kapak selefon uygulama, mücellit, paketleme, teslim aşaması minumum 2-4 iş günü sürede gerçekleştiriyoruz. Amacımız bu standart uygulamalar daha az sürede 20-50 adet dijital baskı ile kısaltıyoruz. Dijital baskılarda acil katalog, acil kartvizit, diğer acil baskılı malzemeler için olmassa olmazımızdır.
2 günlük sürelerde üretim adedi 50 adedin üzerindeki baskılar için birim fiyatı düşürerek matba katalog basmamız daha uygun bir seçim olacaktır.
Alokatalog.com sizin için düşük maliyet politikasından asla vazgeçmez. Acil daha acil katalog üretiminde kaliteden taviz vermeden doğru sonuçlandırır.

Acil katalog tasarım aşamaları

Acil katalog tasarım başlatın

 • Öncelikle proje başlat butonuna tıklamalısınız.
 • Ardından üye olun, veya üye iseniz proje detayları hakkında irili ufaklı, kırık cümle hatta profesyonel olarak kendinizden kısaca bahsedin. Sizi ve amacınızı kelimelerinizi okuyarak %90 anlarız.
 • Kurumsal kimlik örn: Logo ve resim dosyalarınız mail gönderin
 • Proje başlat butona tıklayıp, rakipleriniz, sektör, ihtiyaçlarınız, amacınızı belirten formu doldurun lütfen
 • 10 gb kadar bu siteye : info (at) alokatalog.com’a daha yüksek ise; we transfer . com yükleyin

Üye olun

 • Proje başlatmak için sisteme üye olmalısınız
 • Ardından “proje başlat” butona tıklayıp “proje detayları” hakkında bilgi verin.

Acil Katalog Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 43 Sunni Deri Klasörler 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional